Alătură-te

Am brațele deschise pentru tine dacă ai ales să mi te alături, și locuiești în Cluj-Napoca. Mie îmi place să lucrez cu persoanele serioase. Îmi doresc să muncim împreună, să creștem, și să aducem bucurie celor pe care îi vom ajuta. Eu te încurajez să devii și tu AFY, voluntar sau membru activ pe următoarele posturi disponibile, unde consideri tu că te potrivești cel mai bine:

- Echipa Financiar,
- Echipa HR & Training,
- Echipa PR,
- Voluntari,
- Psiholog colaborator.

Mai jos este un formular de aplicare pe care te rog să-l completezi,
și voi reveni la tine cât mai repede să stabilim un interviu.

Alătură-te

- Echipa Financiar,
- Echipa HR & Training,
- Echipa PR,
- Voluntari,
- Psiholog colaborator.

Mai jos este un formular de aplicare pe care te rog să-l completezi, și voi reveni la tine cât mai repede, să stabilim un interviu.

Apasand "Trimite" confirm folosirea datelor mele personale in vederea
folosirii acestora pentru a comunica electronic.

Apasand "TRIMITE" confirm folosirea datelor mele personale in vederea folosirii acestora
pentru a comunica electronic.

© 2019 ASOCIATIA ACT FOR YOUTH. Toate drepturile rezervate.