Donează

Orice ajutor din partea ta este binevenit și reprezintă un pas înainte pentru a dezvolta această asociație.
Ajută o persoană sau o familie ce are nevoie de tine. Împreună ajutăm! Împreună putem face lumea mai bună!
Poți contribui prin transfer bancar în contul deschis la Banca Transilvania, sucursala Cluj-Napoca,
IBAN: RO16 BTRL RONC RT04 8118 3001 sau cu cardul bancar prin EuPlatesc.ro.

Donează

IBAN: RO16 BTRL RONC RT04 8118 3001 sau cu cardul bancar prin EuPlatesc.ro.

Donează pentru AFY!

Redirecţionarea a 2% din impozitul pe venit este o formă de sprijin.

Declarația se depune până la data de 15 martie de către persoanele fizice care realizează venituri din salarii și asimilate salariilor și/sau venituri din pensii din România.

Redirecţionarea nu te costă nimic și faci un efort minim. Dacă nu alegi să redirecţionezi cei 2%, aceşti bani se duc la bugetul statului.

Procedura este extrem de simplă. Iată paşii catre trebuie parcurşi.

1. Descarcă formularul gata completat cu datele Asociaţiei.

2. Completează formularul cu datele tale şi semnează.

3. Trimite formularul printat, completat şi semnat la Administraţia Financiară la care eşti arondat. Formularele pot fi trimise până la 15 martie 2019.

– Poţi depune personal formularul la sediul Administraţiei Fiscale.

– Poţi trimite formularul prin Poştă la sediul Administraţiei Fiscale de care aparţii. El trebuie trimis cu confirmare de primire.

Descarcă fișierul de mai jos.

Redirecţionarea a 2% din impozitul pe venit este o formă de sprijin.

Procedura este extrem de simplă. Iată paşii catre trebuie parcurşi.

1. Descarcă formularul gata completat cu datele Asociaţiei.

2. Completează formularul cu datele tale şi semnează.

– Poţi depune personal formularul la sediul Administraţiei Fiscale.

Descarcă fișierul de mai jos.

© 2019 ASOCIATIA ACT FOR YOUTH. Toate drepturile rezervate.