Proiect: AFY Claus Ediția 2018

Bună, oameni frumoși! Acesta este primul nostru proiect și debutul nostru în societate. Împreună cu EXL Service Romania și cu oamenii frumoși de acolo, am reușit să strângem zâmbete pentru suflete frumoase care au nevoie de o mică atenție a celor ce doresc să ajute. Am reușit să aducem zâmbete la 4 familii numeroase ce au nevoie de ajutor și a celor 16 copii ai lor. Am făcut, apoi, și o scurtă oprire, în prag de sărbătoare, la Scoală Gimnazială Specială Transilvania, unde pe tot parcursul anului, domnii profesori și doamna Director se dedică pentru ca 50 de copii cu dizabilități să aibă parte de cei mai buni specialiști si călăuzitori în drumul lor spre înțelegerea lumii. Mulțumim foarte mult celor care s-au implicat, am reușit să donăm calculatoare, hăinuțe, alimente, jucării și alte produse ce sunt foarte utile într-o gospodărie. Mulțumim tuturor și vă urăm Sărbători fericite!!

Mai jos puteți vizualiza galeria foto.

Mai jos puteți vizualiza galeria foto.

© 2019 ASOCIATIA ACT FOR YOUTH. Toate drepturile rezervate.